Сторінка батьків

Шановні батьки!  Звертаємося до Вас з проханням дбати про безпеку своїх дітей під час літнього відпочинку.

Літо – це найулюбленіша пора для дітей! Літо  приносять багато радісних вражень, нових відчуттів, цікавих зустрічей.

Як свідчить статистика, саме в цей час різко зростає ймовірність трагічних випадків через пустощі дітей з вогнем, порушення правил експлуатації електричних та газових приладів, користування піротехнічними засобами та порушення правил поведінки на воді в літній період.

Як правило, біда трапляється тоді, коли дітей залишають наодинці. Вони не завжди відчувають небезпеку, тому часто стають жертвами через незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

При виїзді на природу майте на увазі наступне:
  для купання дітей під час походів, прогулянок та екскурсій в літню пору вибирається тихе, неглибоке місце з пологим і чистим від корчів, водоростей і мулу дном;
  дітей до водойм без нагляду з боку дорослих допускати не можна;
  за дитиною, яка купається, має вестися безупинне спостереження;
  під час купання заборонено стрибання дітей в воду та пірнання з перил огорожі або з берега;
 рішуче припиняйте пустощі дітей на воді.